2022 TYT YKS üniversiteye giriş sınavlarında 2 yıllık Bilişim Güvenliği Teknolojisi için kaç puan almak gerekir, Bilişim Güvenliği Teknolojisi için kaç bine girmek gerekir, Bilişim Güvenliği Teknolojisi sıralaması, Bilişim Güvenliği Teknolojisi başarı sıralamaları, Bilişim Güvenliği Teknolojisi taban puanları sorularının cevaplarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

Tabloda: 2021, 2020, 2019 ve 2018 taban puanları, başarı sıralamaları, devlet üniversitesi, özel üniversite, ücretli, burslu, ücretsiz, örgün, uzaktan eğitim, ikinci öğretim bilgilerini göstermektedir. Tabloda yer alan bilgiler sağında yazan yılların bilgilerini içerir. Tabloda dolmadı yazan yerler ise kontenjanın boş kalmasından dolayı en düşük taban puan ve başarı sıralaması oluşmamasından kaynaklanıyor. Üç çizgi “—” olan yerler, hiç yerleşen olmayan üniversiteleri gösteriyor.

2 Yıllık Bilişim Güvenliği Teknolojisi Taban Puanları ve Sıralama

Puan Türü: 2 yıllık bölümler TYT puan türünden alım yapmaktadır. Bu bölüme yerleşebilmek için sadece TYT sınavına girmeniz yeterli. Tyt puan türüne en çok etki eden derslerden yüksek net çıkararak, az netle daha çok puan alabilirsiniz. Tyt puan türüne etki eden dersler:

tyt puan türü

2021 2020 Tyt Bilişim Güvenliği Teknolojisi taban puanları, 2 yıllık Bilişim Güvenliği Teknolojisi sıralama, Bilişim Güvenliği Teknolojisi 2 yıllık başarı sıralaması, Bilişim Güvenliği Teknolojisi en son giren sıralaması, temel yetenek testi Bilişim Güvenliği Teknolojisi bölümü en az kaç puan gerekir.