2022 TYT YKS üniversiteye giriş sınavlarında 2 yıllık Çağrı Merkezi Hizmetleri için kaç puan almak gerekir, Çağrı Merkezi Hizmetleri için kaç bine girmek gerekir, Çağrı Merkezi Hizmetleri sıralaması, Çağrı Merkezi Hizmetleri başarı sıralamaları, Çağrı Merkezi Hizmetleri taban puanları sorularının cevaplarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

Tabloda: 2021, 2020, 2019 ve 2018 taban puanları, başarı sıralamaları, devlet üniversitesi, özel üniversite, ücretli, burslu, ücretsiz, örgün, uzaktan eğitim, ikinci öğretim bilgilerini göstermektedir. Tabloda yer alan bilgiler sağında yazan yılların bilgilerini içerir. Tabloda dolmadı yazan yerler ise kontenjanın boş kalmasından dolayı en düşük taban puan ve başarı sıralaması oluşmamasından kaynaklanıyor. Üç çizgi “—” olan yerler, hiç yerleşen olmayan üniversiteleri gösteriyor.

2 Yıllık Çağrı Merkezi Hizmetleri Taban Puanları ve Sıralama

Puan Türü: 2 yıllık bölümler TYT puan türünden alım yapmaktadır. Bu bölüme yerleşebilmek için sadece TYT sınavına girmeniz yeterli. Tyt puan türüne en çok etki eden derslerden yüksek net çıkararak, az netle daha çok puan alabilirsiniz. Tyt puan türüne etki eden dersler:

tyt puan türü

2021 2020 Tyt Çağrı Merkezi Hizmetleri taban puanları, 2 yıllık Çağrı Merkezi Hizmetleri sıralama, Çağrı Merkezi Hizmetleri 2 yıllık başarı sıralaması, Çağrı Merkezi Hizmetleri en son giren sıralaması, temel yetenek testi Çağrı Merkezi Hizmetleri bölümü en az kaç puan gerekir.