2022 TYT YKS üniversiteye giriş sınavlarında 2 yıllık Ceza İnfaz ve Güvenlik Hizmetleri için kaç puan almak gerekir, Ceza İnfaz ve Güvenlik Hizmetleri için kaç bine girmek gerekir, Ceza İnfaz ve Güvenlik Hizmetleri sıralaması, Ceza İnfaz ve Güvenlik Hizmetleri başarı sıralamaları, Ceza İnfaz ve Güvenlik Hizmetleri taban puanları sorularının cevaplarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

Tabloda: 2021, 2020, 2019 ve 2018 taban puanları, başarı sıralamaları, devlet üniversitesi, özel üniversite, ücretli, burslu, ücretsiz, örgün, uzaktan eğitim, ikinci öğretim bilgilerini göstermektedir. Tabloda yer alan bilgiler sağında yazan yılların bilgilerini içerir. Tabloda dolmadı yazan yerler ise kontenjanın boş kalmasından dolayı en düşük taban puan ve başarı sıralaması oluşmamasından kaynaklanıyor. Üç çizgi “—” olan yerler, hiç yerleşen olmayan üniversiteleri gösteriyor.

2 Yıllık Ceza İnfaz ve Güvenlik Hizmetleri Taban Puanları ve Sıralama

Puan Türü: 2 yıllık bölümler TYT puan türünden alım yapmaktadır. Bu bölüme yerleşebilmek için sadece TYT sınavına girmeniz yeterli. Tyt puan türüne en çok etki eden derslerden yüksek net çıkararak, az netle daha çok puan alabilirsiniz. Tyt puan türüne etki eden dersler:

tyt puan türü

2021 2020 Tyt Ceza İnfaz ve Güvenlik Hizmetleri taban puanları, 2 yıllık Ceza İnfaz ve Güvenlik Hizmetleri sıralama, Ceza İnfaz ve Güvenlik Hizmetleri 2 yıllık başarı sıralaması, Ceza İnfaz ve Güvenlik Hizmetleri en son giren sıralaması, temel yetenek testi Ceza İnfaz ve Güvenlik Hizmetleri bölümü en az kaç puan gerekir.