2022 TYT YKS üniversiteye giriş sınavlarında 2 yıllık Nükleer Tıp Teknikleri için kaç puan almak gerekir, Nükleer Tıp Teknikleri için kaç bine girmek gerekir, Nükleer Tıp Teknikleri sıralaması, Nükleer Tıp Teknikleri başarı sıralamaları, Nükleer Tıp Teknikleri taban puanları sorularının cevaplarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

Tabloda: 2021, 2020, 2019 ve 2018 taban puanları, başarı sıralamaları, devlet üniversitesi, özel üniversite, ücretli, burslu, ücretsiz, örgün, uzaktan eğitim, ikinci öğretim bilgilerini göstermektedir. Tabloda yer alan bilgiler sağında yazan yılların bilgilerini içerir. Tabloda dolmadı yazan yerler ise kontenjanın boş kalmasından dolayı en düşük taban puan ve başarı sıralaması oluşmamasından kaynaklanıyor. Üç çizgi “—” olan yerler, hiç yerleşen olmayan üniversiteleri gösteriyor.

2 Yıllık Nükleer Tıp Teknikleri Taban Puanları ve Sıralama

Puan Türü: 2 yıllık bölümler TYT puan türünden alım yapmaktadır. Bu bölüme yerleşebilmek için sadece TYT sınavına girmeniz yeterli. Tyt puan türüne en çok etki eden derslerden yüksek net çıkararak, az netle daha çok puan alabilirsiniz. Tyt puan türüne etki eden dersler:

tyt puan türü

2021 2020 Tyt Nükleer Tıp Teknikleri taban puanları, 2 yıllık Nükleer Tıp Teknikleri sıralama, Nükleer Tıp Teknikleri 2 yıllık başarı sıralaması, Nükleer Tıp Teknikleri en son giren sıralaması, temel yetenek testi Nükleer Tıp Teknikleri bölümü en az kaç puan gerekir.