2022 TYT YKS üniversiteye giriş sınavlarında 2 yıllık Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri için kaç puan almak gerekir, Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri için kaç bine girmek gerekir, Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri sıralaması, Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri başarı sıralamaları, Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri taban puanları sorularının cevaplarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

Tabloda: 2021, 2020, 2019 ve 2018 taban puanları, başarı sıralamaları, devlet üniversitesi, özel üniversite, ücretli, burslu, ücretsiz, örgün, uzaktan eğitim, ikinci öğretim bilgilerini göstermektedir. Tabloda yer alan bilgiler sağında yazan yılların bilgilerini içerir. Tabloda dolmadı yazan yerler ise kontenjanın boş kalmasından dolayı en düşük taban puan ve başarı sıralaması oluşmamasından kaynaklanıyor. Üç çizgi “—” olan yerler, hiç yerleşen olmayan üniversiteleri gösteriyor.

2 Yıllık Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri Taban Puanları ve Sıralama

Puan Türü: 2 yıllık bölümler TYT puan türünden alım yapmaktadır. Bu bölüme yerleşebilmek için sadece TYT sınavına girmeniz yeterli. Tyt puan türüne en çok etki eden derslerden yüksek net çıkararak, az netle daha çok puan alabilirsiniz. Tyt puan türüne etki eden dersler:

tyt puan türü

2021 2020 Tyt Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri taban puanları, 2 yıllık Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri sıralama, Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri 2 yıllık başarı sıralaması, Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri en son giren sıralaması, temel yetenek testi Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri bölümü en az kaç puan gerekir.