2021 TYT YKS üniversiteye giriş sınavlarında 2 yıllık Sosyal Medya Yöneticiliği için kaç puan almak gerekir, Sosyal Medya Yöneticiliği için kaç bine girmek gerekir, Sosyal Medya Yöneticiliği sıralaması, Sosyal Medya Yöneticiliği başarı sıralamaları, Sosyal Medya Yöneticiliği taban puanları sorularının cevaplarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

Tabloda: 2021, 2020 ve 2019 taban puanları, başarı sıralamaları, devlet üniversitesi, özel üniversite, ücretli, burslu, ücretsiz, örgün, uzaktan eğitim, ikinci öğretim bilgilerini göstermektedir. Tabloda yer alan bilgiler sağında yazan yılların bilgilerini içerir. Tabloda dolmadı yazan yerler ise kontenjanın boş kalmasından dolayı en düşük taban puan ve başarı sıralaması oluşmamasından kaynaklanıyor. Üç çizgi “—” olan yerler, hiç yerleşen olmayan üniversiteleri gösteriyor.

BİLGİ: TYT PUAN VE NET HESAPLAMA sistemimizi kullanarak hangi üniversiteleri kazanabileceğinizi tahmin edebilirsiniz. Açılan panelde diploma notunuzu ve tahmini netlerinizi girerek tabloyu inceleyin.

2 Yıllık Sosyal Medya Yöneticiliği Taban Puanları ve Sıralama

Puan Türü: 2 yıllık bölümler TYT puan türünden alım yapmaktadır. Bu bölüme yerleşebilmek için sadece TYT sınavına girmeniz yeterli. Tyt puan türüne en çok etki eden derslerden yüksek net çıkararak, az netle daha çok puan alabilirsiniz. Tyt puan türüne etki eden dersler:

tyt puan türü

2021 2020 Tyt Sosyal Medya Yöneticiliği taban puanları, 2 yıllık Sosyal Medya Yöneticiliği sıralama, Sosyal Medya Yöneticiliği 2 yıllık başarı sıralaması, Sosyal Medya Yöneticiliği en son giren sıralaması, temel yetenek testi Sosyal Medya Yöneticiliği bölümü en az kaç puan gerekir.