2021 TYT AYT YKS üniversiteye giriş sınavlarında 4 yıllık Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği için kaç puan almak gerekir, Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği için kaç bine girmek gerekir, Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği sıralaması, Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği başarı sıralamaları, Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği taban puanları sorularının cevaplarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

Tablo: 2020 ve 2019 taban puanları, başarı sıralamaları, devlet üniversitesi, özel üniversite, ücretli, burslu, ücretsiz, örgün, uzaktan eğitim, ikinci öğretim bilgilerini göstermektedir. Tabloda yer alan bilgiler, sağında yazan yılların bilgilerini içerir. Tabloda dolmadı yazan yerler ise kontenjan boş kalmasından dolayı en düşük taban puan ve başarı sıralaması oluşmamasından kaynaklanmaktadır. Üç çizgi “—” olan yerler, hiç tercih edilmemiş üniversiteleri gösteriyor.

Puan Türü: Bu bölümünün puan türü sayısaldır. Az netle daha fazla puan almak için sayısal puan türüne en çok etki eden derslerden net almaya çalışmalısınız. Aşağıda ki tabloda taban puanlarına ve başarı sıralamalarına etki eden yüzde oranlarını görebilirsiniz.

sayısal puan türü
BİLGİ: SAYISAL PUAN VE NET HESAPLAMA sistemimizi kullanarak hangi üniversiteleri kazanabileceğinizi tahmin edebilirsiniz. Açılan panelde diploma notunuzu ve tahmini netlerinizi girerek tabloyu inceleyin.

2020-2021 4 Yıllık Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği taban puanları başarı sıralaması

2021 2020 Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği taban puanları, Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği sıralama, Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği 4 yıllık başarı sıralaması, Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği en son giren sıralaması, Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği bölümü en az kaç puan gerekir.