2022 TYT AYT YKS üniversiteye giriş sınavlarında 4 yıllık Bilgi Güvenliği Teknolojisi için kaç puan almak gerekir, Bilgi Güvenliği Teknolojisi için kaç bine girmek gerekir, Bilgi Güvenliği Teknolojisi sıralaması, Bilgi Güvenliği Teknolojisi başarı sıralamaları, Bilgi Güvenliği Teknolojisi taban puanları sorularının cevaplarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

Tabloda: 2021, 2020, 2019 ve 2018 taban puanları, başarı sıralamaları, devlet üniversitesi, özel üniversite, ücretli, burslu, ücretsiz, örgün, uzaktan eğitim, ikinci öğretim bilgilerini göstermektedir. Tabloda yer alan bilgiler sağında yazan yılların bilgilerini içerir. Tabloda dolmadı yazan yerler ise kontenjan boş kalmasından dolayı en düşük taban puan ve başarı sıralaması oluşmamasından kaynaklanmaktadır. Üç çizgi “—” olan yerler, hiç tercih edilmemiş üniversiteleri gösteriyor.

4 Yıllık Bilgi Güvenliği Teknolojisi Taban Puanları ve Sıralama

Puan Türü: Bu bölümün puan türü sayısaldır. Az netle daha fazla puan almak için sayısal puan türüne en çok etki eden derslerden net almaya çalışmalısınız. Aşağıda ki tabloda taban puanlarına ve başarı sıralamalarına etki eden yüzde oranlarını görebilirsiniz.

sayısal puan türü

2021 2020 Bilgi Güvenliği Teknolojisi taban puanları, Bilgi Güvenliği Teknolojisi sıralama, Bilgi Güvenliği Teknolojisi 4 yıllık başarı sıralaması, Bilgi Güvenliği Teknolojisi en son giren sıralaması, Bilgi Güvenliği Teknolojisi bölümü en az kaç puan gerekir.