2022 TYT AYT YKS üniversiteye giriş sınavlarında 4 yıllık Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri için kaç puan almak gerekir, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri için kaç bine girmek gerekir, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri sıralaması, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri başarı sıralamaları, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri taban puanları sorularının cevaplarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

Tabloda: 2021, 2020, 2019 ve 2018 taban puanları, başarı sıralamaları, devlet üniversitesi, özel üniversite, ücretli, burslu, ücretsiz, örgün, uzaktan eğitim, ikinci öğretim bilgilerini göstermektedir. Tabloda yer alan bilgiler sağında yazan yılların bilgilerini içerir. Tabloda dolmadı yazan yerler ise kontenjan boş kalmasından dolayı en düşük taban puan ve başarı sıralaması oluşmamasından kaynaklanmaktadır. Üç çizgi “—” olan yerler, hiç tercih edilmemiş üniversiteleri gösteriyor.

4 Yıllık Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Taban Puanları ve Sıralama

Puan Türü: Bu bölümün puan türü eşit ağırlıktır. Az netle daha fazla puan almak için eşit ağırlık puan türüne en çok etki eden derslerden net almaya çalışmalısınız. Aşağıda ki tabloda taban puanlarına ve başarı sıralamalarına etki eden yüzde oranlarını görebilirsiniz.

eşit ağırlık puan türü

2021 2020 Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri taban puanları, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri sıralama, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri 4 yıllık başarı sıralaması, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri en son giren sıralaması, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümü en az kaç puan gerekir.