2021 TYT AYT YKS üniversiteye giriş sınavlarında 4 yıllık Japonca Öğretmenliği için kaç puan almak gerekir, Japonca Öğretmenliği için kaç bine girmek gerekir, Japonca Öğretmenliği sıralaması, Japonca Öğretmenliği başarı sıralamaları, Japonca Öğretmenliği taban puanları sorularının cevaplarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

Tabloda: 2021, 2020 ve 2019 taban puanları, başarı sıralamaları, devlet üniversitesi, özel üniversite, ücretli, burslu, ücretsiz, örgün, uzaktan eğitim, ikinci öğretim bilgilerini göstermektedir. Tabloda yer alan bilgiler sağında yazan yılların bilgilerini içerir. Tabloda dolmadı yazan yerler ise kontenjan boş kalmasından dolayı en düşük taban puan ve başarı sıralaması oluşmamasından kaynaklanmaktadır. Üç çizgi “—” olan yerler, hiç tercih edilmemiş üniversiteleri gösteriyor.

BİLGİ: DİL PUAN VE NET HESAPLAMA sistemimizi kullanarak hangi üniversiteleri kazanabileceğinizi tahmin edebilirsiniz. Açılan panelde diploma notunuzu ve tahmini netlerinizi girerek tabloyu inceleyin.

4 Yıllık Japonca Öğretmenliği Taban Puanları ve Sıralama

Puan Türü: Bu bölümün puan türü dil’dir. Az netle daha fazla puan almak için dil puan türüne en çok etki eden derslerden net almaya çalışmalısınız. Aşağıda ki tabloda taban puanlarına ve başarı sıralamalarına etki eden yüzde oranlarını görebilirsiniz.

dil puan türü

2021 2020 Japonca Öğretmenliği taban puanları, Japonca Öğretmenliği sıralama, Japonca Öğretmenliği 4 yıllık başarı sıralaması, Japonca Öğretmenliği en son giren sıralaması, Japonca Öğretmenliği bölümü en az kaç puan gerekir.