2021 TYT AYT YKS üniversiteye giriş sınavlarında 4 yıllık Kurgu, Ses ve Görüntü Yönetimi için kaç puan almak gerekir, Kurgu, Ses ve Görüntü Yönetimi için kaç bine girmek gerekir, Kurgu, Ses ve Görüntü Yönetimi sıralaması, Kurgu, Ses ve Görüntü Yönetimi başarı sıralamaları, Kurgu, Ses ve Görüntü Yönetimi taban puanları sorularının cevaplarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

Tabloda: 2021, 2020 ve 2019 taban puanları, başarı sıralamaları, devlet üniversitesi, özel üniversite, ücretli, burslu, ücretsiz, örgün, uzaktan eğitim, ikinci öğretim bilgilerini göstermektedir. Tabloda yer alan bilgiler sağında yazan yılların bilgilerini içerir. Tabloda dolmadı yazan yerler ise kontenjan boş kalmasından dolayı en düşük taban puan ve başarı sıralaması oluşmamasından kaynaklanmaktadır. Üç çizgi “—” olan yerler, hiç tercih edilmemiş üniversiteleri gösteriyor.

BİLGİ: SÖZEL PUAN VE NET HESAPLAMA sistemimizi kullanarak hangi üniversiteleri kazanabileceğinizi tahmin edebilirsiniz. Açılan panelde diploma notunuzu ve tahmini netlerinizi girerek tabloyu inceleyin.

4 Yıllık Kurgu, Ses ve Görüntü Yönetimi Taban Puanları ve Sıralama

Puan Türü: Bu bölümün puan türü sözeldir. Az netle daha fazla puan almak için sözel puan türüne en çok etki eden derslerden net almaya çalışmalısınız. Aşağıda ki tabloda taban puanlarına ve başarı sıralamalarına etki eden yüzde oranlarını görebilirsiniz.

sözel puan türü

2021 2020 Kurgu, Ses ve Görüntü Yönetimi taban puanları, Kurgu, Ses ve Görüntü Yönetimi sıralama, Kurgu, Ses ve Görüntü Yönetimi 4 yıllık başarı sıralaması, Kurgu, Ses ve Görüntü Yönetimi en son giren sıralaması, Kurgu, Ses ve Görüntü Yönetimi bölümü en az kaç puan gerekir.