2020 yılı Adıyaman lise taban puanları, Adıyaman lise yüzdelik dilimleri 2020 bilgileri ve lgs meb taban puanlarıyla, meb lise puanlarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Adıyaman ilinde; anadolu lisesi, fen lisesi, fen ve sosyal bilimler lisesi, anadolu imam hatip lisesi, meslek lisesi, endüstri meslek lisesi, mesleki ve teknik eğitim liseleri vardır. Bu liselerden sınavla alan liseler ve nitelikli liseler şunlardır: fen lisesi, anadolu lisesi, anadolu imam hatip lisesi, anadolu teknik program lisesi, sosyal bilimler lisesidir. Sınavsız alan liseler listesinede aşağıdan ulaşabilirsiniz.

2021 lgs sınavında yerleşmek istediğiniz lise için yapmanız gereken; 2020 yılında yapılan liseye geçiş sınavında yerleşmek istediğiniz lisenin en az kaç puanla öğrenci aldığını öğrenmektir. Bunun içinde aşağıda ki tabloyu kullanabilirsiniz. Yerleşmek istediğiniz liseyi aşağıda ki tabloda bulun ve karşısında yazan taban puanın biraz üzerinde puan almaya çalışın.

BİLGİ: 2021 LGS puan hesaplama ve yüzdelik dilim hesaplama sistemimizi kullanarak hangi liseleri kazanabileceğinizi tahmin edebilirsiniz. Açılan panelde tahmini netlerinizi girerek tabloyu inceleyin.

🚀 Tablo: En yüksek puanla alan lise yukarıda olacak şekilde sıralanmıştır.

Adıyaman ilçeleri haritası

Adıyaman Sınavsız Alan Liseler

tablo üst
Adıyaman sınavsız alan liseler

Adıyaman lisesi için en az kaç net gerekir? Fen lisesi için kaç puan gerekir? Nitelikli liseler için kaç net gerekir? Nitelikli liseler için en az kaç puan almak gerekir? Adıyaman liseleri neler?