2022-2021-2020 2 yıllık Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi sıralamaları, önlisans Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi hangi bölümler var, 2 yıllık bölümleri, 4 yıllık bölümleri ile Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi için kaç net gerekir, Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi kaç netle kazanılır, Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite özel olup, eğitim ücretlidir. Burslu kazanmanız halinde bu üniversiteyi ücretsiz okuyabilirsiniz.

Burslu: Eğitim ücreti yoktur. Tam burslu olarak eğitime devam edilir.

%50 İnd: Eğitim ücretinin sadece %50’si ödenerek eğitim alınabilen bölüm.

%25 İnd: Eğitim ücretinin sadece %25’i ödenerek eğitim alınabilen bölüm.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Öğretim (İÖ): Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğretim: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

4 Yıllık Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

2 Yıllık Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

4 Yıllık Bölümlerin Netleri

2 Yıllık Bölümlerin Netleri

Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesinde hangi bölümler var, Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi bölümleri, Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi taban puanları, Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi sıralamalarına, Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi için kaç net gerekir? Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.