2022-2021-2020 2 yıllık Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi sıralamaları, önlisans Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi hangi bölümler var, 2 yıllık bölümleri, 4 yıllık bölümleri ile Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi için kaç net gerekir, Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi kaç netle kazanılır, Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Öğretim (İÖ): Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğretim: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

4 Yıllık Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

4 Yıllık Bölümlerin Netleri

2 Yıllık Bölümlerin Netleri

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesinde hangi bölümler var, Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi bölümleri, Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi taban puanları, Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi sıralamalarına, Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi için kaç net gerekir? Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.