2022-2021-2020 2 yıllık Ankara Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Ankara Üniversitesi sıralamaları, önlisans Ankara Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Ankara Üniversitesi hangi bölümler var, 2 yıllık bölümleri, 4 yıllık bölümleri ile Ankara Üniversitesi için kaç net gerekir, Ankara Üniversitesi kaç netle kazanılır, Ankara Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Öğretim (İÖ): Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğretim: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

4 Yıllık Ankara Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

2 Yıllık Ankara Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

4 Yıllık Bölümlerin Netleri

2 Yıllık Bölümlerin Netleri

Ankara Üniversitesinde hangi bölümler var, Ankara Üniversitesi bölümleri, Ankara Üniversitesi taban puanları, Ankara Üniversitesi sıralamalarına, Ankara Üniversitesi için kaç net gerekir? Ankara Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.