2022-2021-2020 2 yıllık Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi sıralamaları, önlisans Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi hangi bölümler var, 2 yıllık bölümleri, 4 yıllık bölümleri ile Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi için kaç net gerekir, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi kaç netle kazanılır, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Öğretim (İÖ): Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğretim: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

4 Yıllık Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

2 Yıllık Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

4 Yıllık Bölümlerin Netleri

2 Yıllık Bölümlerin Netleri

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde hangi bölümler var, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi bölümleri, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi taban puanları, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi sıralamalarına, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi için kaç net gerekir? Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.