2021-2020 2 yıllık Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi sıralamaları, önlisans Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi bölümleri puanlarına ve Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi için kaç net gerekir, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi kaç netle kazanılır, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Ö: Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğ: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi
2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi
2 Yıllık Bölümler Netleri

tablo üst
Ankara Yıldırım Beyazıt üniversitesi netleri

 

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Netleri

tablo üst
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi netleri

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi bölümleri, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi puanları, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi taban puanları, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi sıralamalarına, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi için kaç net gerekir? Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.