2022-2021-2020 2 yıllık Ardahan Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Ardahan Üniversitesi sıralamaları, önlisans Ardahan Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Ardahan Üniversitesi hangi bölümler var, 2 yıllık bölümleri, 4 yıllık bölümleri ile Ardahan Üniversitesi için kaç net gerekir, Ardahan Üniversitesi kaç netle kazanılır, Ardahan Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Öğretim (İÖ): Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğretim: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

4 Yıllık Ardahan Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

2 Yıllık Ardahan Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

4 Yıllık Bölümlerin Netleri

2 Yıllık Bölümlerin Netleri

Ardahan Üniversitesinde hangi bölümler var, Ardahan Üniversitesi bölümleri, Ardahan Üniversitesi taban puanları, Ardahan Üniversitesi sıralamalarına, Ardahan Üniversitesi için kaç net gerekir? Ardahan Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.