2021-2020 2 yıllık Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu taban puanları, 4 yıllık Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu sıralamaları, önlisans Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu başarı sıralaması, lisans Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu bölümleri puanlarına ve Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu için kaç net gerekir, Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu kaç netle kazanılır, Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite özel olup, eğitim ücretlidir. Burslu kazanmanız halinde bu üniversiteyi ücretsiz okuyabilirsiniz.

Burslu: Eğitim ücreti yoktur. Tam burslu olarak eğitime devam edilir.

%50 İnd: Eğitim ücretinin sadece %50’si ödenerek eğitim alınabilen bölüm.

%25 İnd: Eğitim ücretinin sadece %25’i ödenerek eğitim alınabilen bölüm.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Ö: Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğ: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu
2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu taban puanları başarı sıralaması

 

Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu
2 Yıllık Bölümler Netleri

tablo üst
Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu netleri

Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu bölümleri, Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu puanları, Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu taban puanları, Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu sıralamalarına, Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu için kaç net gerekir? Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.