2022-2021-2020 2 yıllık Aydın Adnan Menderes Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Aydın Adnan Menderes Üniversitesi sıralamaları, önlisans Aydın Adnan Menderes Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Aydın Adnan Menderes Üniversitesi hangi bölümler var, 2 yıllık bölümleri, 4 yıllık bölümleri ile Aydın Adnan Menderes Üniversitesi için kaç net gerekir, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi kaç netle kazanılır, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Öğretim (İÖ): Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğretim: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

4 Yıllık Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

2 Yıllık Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

4 Yıllık Bölümlerin Netleri

2 Yıllık Bölümlerin Netleri

Aydın Adnan Menderes Üniversitesinde hangi bölümler var, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi bölümleri, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi taban puanları, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi sıralamalarına, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi için kaç net gerekir? Aydın Adnan Menderes Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.