2022-2021-2020 2 yıllık Azerbaycan Tıp Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Azerbaycan Tıp Üniversitesi sıralamaları, önlisans Azerbaycan Tıp Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Azerbaycan Tıp Üniversitesi hangi bölümler var, 2 yıllık bölümleri, 4 yıllık bölümleri ile Azerbaycan Tıp Üniversitesi için kaç net gerekir, Azerbaycan Tıp Üniversitesi kaç netle kazanılır, Azerbaycan Tıp Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite özel olup, eğitim ücretlidir. Burslu kazanmanız halinde bu üniversiteyi ücretsiz okuyabilirsiniz.

Burslu: Eğitim ücreti yoktur. Tam burslu olarak eğitime devam edilir.

%50 İnd: Eğitim ücretinin sadece %50’si ödenerek eğitim alınabilen bölüm.

%25 İnd: Eğitim ücretinin sadece %25’i ödenerek eğitim alınabilen bölüm.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Öğretim (İÖ): Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğretim: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

4 Yıllık Azerbaycan Tıp Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

4 Yıllık Azerbaycan Tıp Üniversitesi Netleri

2 Yıllık Bölümlerin Netleri

Azerbaycan Tıp Üniversitesinde hangi bölümler var, Azerbaycan Tıp Üniversitesi bölümleri, Azerbaycan Tıp Üniversitesi taban puanları, Azerbaycan Tıp Üniversitesi sıralamalarına, Azerbaycan Tıp Üniversitesi için kaç net gerekir? Azerbaycan Tıp Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.