2022-2021-2020 2 yıllık Bahçeşehir Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Bahçeşehir Üniversitesi sıralamaları, önlisans Bahçeşehir Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Bahçeşehir Üniversitesi hangi bölümler var, 2 yıllık bölümleri, 4 yıllık bölümleri ile Bahçeşehir Üniversitesi için kaç net gerekir, Bahçeşehir Üniversitesi kaç netle kazanılır, Bahçeşehir Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite özel olup, eğitim ücretlidir. Burslu kazanmanız halinde bu üniversiteyi ücretsiz okuyabilirsiniz.

Burslu: Eğitim ücreti yoktur. Tam burslu olarak eğitime devam edilir.

%50 İnd: Eğitim ücretinin sadece %50’si ödenerek eğitim alınabilen bölüm.

%25 İnd: Eğitim ücretinin sadece %25’i ödenerek eğitim alınabilen bölüm.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Öğretim (İÖ): Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğretim: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

4 Yıllık Bahçeşehir Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

2 Yıllık Bahçeşehir Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

4 Yıllık Bölümlerin Netleri

2 Yıllık Bölümlerin Netleri

Bahçeşehir Üniversitesinde hangi bölümler var, Bahçeşehir Üniversitesi bölümleri, Bahçeşehir Üniversitesi taban puanları, Bahçeşehir Üniversitesi sıralamalarına, Bahçeşehir Üniversitesi için kaç net gerekir? Bahçeşehir Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.