2022-2021-2020 2 yıllık Balıkesir Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Balıkesir Üniversitesi sıralamaları, önlisans Balıkesir Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Balıkesir Üniversitesi hangi bölümler var, 2 yıllık bölümleri, 4 yıllık bölümleri ile Balıkesir Üniversitesi için kaç net gerekir, Balıkesir Üniversitesi kaç netle kazanılır, Balıkesir Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite özel olup, eğitim ücretlidir. Burslu kazanmanız halinde bu üniversiteyi ücretsiz okuyabilirsiniz.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Öğretim (İÖ): Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğretim: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

4 Yıllık Balıkesir Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

2 Yıllık Balıkesir Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

4 Yıllık Bölümlerin Netleri

2 Yıllık Bölümlerin Netleri

Balıkesir Üniversitesinde hangi bölümler var, Balıkesir Üniversitesi bölümleri, Balıkesir Üniversitesi taban puanları, Balıkesir Üniversitesi sıralamalarına, Balıkesir Üniversitesi için kaç net gerekir? Balıkesir Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.