2022-2021-2020 2 yıllık Batman Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Batman Üniversitesi sıralamaları, önlisans Batman Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Batman Üniversitesi hangi bölümler var, 2 yıllık bölümleri, 4 yıllık bölümleri ile Batman Üniversitesi için kaç net gerekir, Batman Üniversitesi kaç netle kazanılır, Batman Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Öğretim (İÖ): Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğretim: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

4 Yıllık Batman Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

2 Yıllık Batman Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

4 Yıllık Bölümlerin Netleri

2 Yıllık Bölümlerin Netleri

Batman Üniversitesinde hangi bölümler var, Batman Üniversitesi bölümleri, Batman Üniversitesi taban puanları, Batman Üniversitesi sıralamalarına, Batman Üniversitesi için kaç net gerekir? Batman Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.