2021-2020 2 yıllık Batman Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Batman Üniversitesi sıralamaları, önlisans Batman Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Batman Üniversitesi bölümleri puanlarına ve Batman Üniversitesi için kaç net gerekir, Batman Üniversitesi kaç netle kazanılır, Batman Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Ö: Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğ: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

Batman Üniversitesi
2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Batman Üniversitesi taban puanları başarı sıralamasıBatman Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

Batman Üniversitesi
2 Yıllık Bölümler Netleri

tablo üst
Batman üniversitesi netleri

 

Batman Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Batman Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

Batman Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Netleri

tablo üst
Batman Üniversitesi netleri

Batman Üniversitesi bölümleri, Batman Üniversitesi puanları, Batman Üniversitesi taban puanları, Batman Üniversitesi sıralamalarına, Batman Üniversitesi için kaç net gerekir? Batman Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.