2022-2021-2020 2 yıllık Beykoz Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Beykoz Üniversitesi sıralamaları, önlisans Beykoz Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Beykoz Üniversitesi hangi bölümler var, 2 yıllık bölümleri, 4 yıllık bölümleri ile Beykoz Üniversitesi için kaç net gerekir, Beykoz Üniversitesi kaç netle kazanılır, Beykoz Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite özel olup, eğitim ücretlidir. Burslu kazanmanız halinde bu üniversiteyi ücretsiz okuyabilirsiniz.

Burslu: Eğitim ücreti yoktur. Tam burslu olarak eğitime devam edilir.

%50 İnd: Eğitim ücretinin sadece %50’si ödenerek eğitim alınabilen bölüm.

%25 İnd: Eğitim ücretinin sadece %25’i ödenerek eğitim alınabilen bölüm.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Öğretim (İÖ): Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğretim: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

4 Yıllık Beykoz Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

2 Yıllık Beykoz Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

4 Yıllık Bölümlerin Netleri

2 Yıllık Bölümlerin Netleri

Beykoz Üniversitesinde hangi bölümler var, Beykoz Üniversitesi bölümleri, Beykoz Üniversitesi taban puanları, Beykoz Üniversitesi sıralamalarına, Beykoz Üniversitesi için kaç net gerekir? Beykoz Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.