2022-2021-2020 2 yıllık Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi sıralamaları, önlisans Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi hangi bölümler var, 2 yıllık bölümleri, 4 yıllık bölümleri ile Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi için kaç net gerekir, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi kaç netle kazanılır, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Öğretim (İÖ): Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğretim: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

4 Yıllık Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

2 Yıllık Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

4 Yıllık Bölümlerin Netleri

2 Yıllık Bölümlerin Netleri

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinde hangi bölümler var, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi bölümleri, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi taban puanları, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi sıralamalarına, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi için kaç net gerekir? Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.