2020 Dgs Halı Kilim ve Geleneksel Kumaş taban puanları, Halı Kilim ve Geleneksel Kumaş için en az kaç net gerekir, Halı Kilim ve Geleneksel Kumaş için en az kaç puan gerekir, Halı Kilim ve Geleneksel Kumaş kaç net ile almış, en son kaç kişi almış sorularının cvplarını aşağıda yer alan tabloda bulabilirsiniz. Tabloda 2020 yazan yerin olduğu satır 2020 dgs taban puanlarını ve kontenjan bilgilerini; 2019 yazan yerin olduğu satır ise 2019 dgs taban puanlarını ve kontenjan bilgilerini içeriyor.

Bu bölümü kazanmak için kaç net gerekir?
Bu sorunun cevabı önlisans başarı puanınıza göre değişiyor. Çünkü önlisans başarı puanınız ve sınavdan aldığınız puan, standart sapma puanı ile çarpılarak yerleştirme puanınız oluşuyor. Dgs net hesaplama sistemimizi kullanarak kaç netle hangi üniversiteyi kazanabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Dgs net hesapla butonuna basıp: açılan panelde tahmini netlerinizi ve öbp puanınızı yazarak, tablodaki hangi üniversiteleri kazanabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

NOT: Önlisans Başarı Puanı: diploma notunuzun 40 ile 80 arasında hesaplanmış halidir. Dgs sınavına girenler dgs sonuç belgesinden Önlisans başarı puanını(ÖBP) öğrenebilir. ÖBP puanını bilmeyenler, açılan panelin alt kısmına diploma notunu yazarak öğrenebilir.
BİLGİ: Bu bölümün puan türü sözel. Net hesaplarken SÖZEL puan türünü seçiniz

🚀 Tablo: En yüksek puanla alan üniversite üstte olacak şekilde sıralanmıştır.

2020-2021 DGS Halı Kilim ve Geleneksel Kumaş Taban Puanları

tablo üst
2020-2021 dgs hali-kilim-ve-geleneksel-kumas-desenleri taban puanları

2020 dgs Halı Kilim ve Geleneksel Kumaş taban puanları yukarıda yer almaktadır. 2021 Halı Kilim ve Geleneksel Kumaş için kaç puan gerekir? 2021 Halı Kilim ve Geleneksel Kumaş için kaç net gerekir? 2020 dgs Halı Kilim ve Geleneksel Kumaş en az kaç puanla almış? Kontenjan kaç?