2021-2020-2019 Dgs Hayvansal Üretim ve Teknolojileri taban puanları, Hayvansal Üretim ve Teknolojileri için kaç net gerekir, Hayvansal Üretim ve Teknolojileri için en az kaç puan gerekir, Hayvansal Üretim ve Teknolojileri kaç net ile almış, en son kaç kişi almış sorularının cevaplarını aşağıdaki tabloda bulabilir; son üç yılın taban puanlarını ayna anda görüntüleyebilirsiniz.

Bu bölümü kazanmak için kaç net gerekir?
Bu sorunun cevabı önlisans başarı puanınıza göre değişir. Çünkü önlisans başarı puanınız ve sınavdan aldığınız puan, standart sapma puanı ile çarpılarak yerleştirme puanınız oluşuyor. Dgs net hesaplama sistemimizi kullanarak kaç netle hangi üniversiteyi kazanabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Dgs net hesapla butonuna basıp: açılan panelde tahmini netlerinizi ve öbp puanınızı yazarak, tablodaki hangi üniversiteleri kazanabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

DiKKAT: Önlisans Başarı Puanı: diploma notunuzun 40 ile 80 arasında hesaplanmış halidir. Dgs sınavına girenler dgs sonuç belgesinden Önlisans başarı puanını(ÖBP) öğrenebilir. ÖBP puanını bilmeyenler, açılan panelin alt kısmına diploma notunu yazarak öğrenebilir.

BİLGİ: Bu bölümün puan türü sayısal. Net hesaplarken SAYISAL puan türünü seçiniz

2020 dgs Hayvansal Üretim ve Teknolojileri taban puanları yukarıda yer almaktadır. 2021 Hayvansal Üretim ve Teknolojileri için kaç puan gerekir? 2021 Hayvansal Üretim ve Teknolojileri için kaç net gerekir? 2020 dgs Hayvansal Üretim ve Teknolojileri en az kaç puanla almış? Kontenjan kaç?