2021-2020-2019 Dgs Nanoteknoloji ve Nanobilim Mühendisliği taban puanları, Nanoteknoloji ve Nanobilim Mühendisliği için kaç net gerekir, Nanoteknoloji ve Nanobilim Mühendisliği için en az kaç puan gerekir, Nanoteknoloji ve Nanobilim Mühendisliği kaç net ile almış, en son kaç kişi almış sorularının cevaplarını aşağıda yer alan tabloda bulabilirsiniz. Tabloda son üç yılın taban puanlarını ayna anda görüntüleyebilirsiniz.

Bu bölümü kazanmak için kaç net gerekir?
Bu sorunun cevabı önlisans başarı puanınıza göre değişiyor. Çünkü önlisans başarı puanınız ve sınavdan aldığınız puan, standart sapma puanı ile çarpılarak yerleştirme puanınız oluşuyor. Dgs net hesaplama sistemimizi kullanarak kaç netle hangi üniversiteyi kazanabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Dgs net hesapla butonuna basıp: açılan panelde tahmini netlerinizi ve öbp puanınızı yazarak, tablodaki hangi üniversiteleri kazanabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

DiKKAT: Önlisans Başarı Puanı: diploma notunuzun 40 ile 80 arasında hesaplanmış halidir. Dgs sınavına girenler dgs sonuç belgesinden Önlisans başarı puanını(ÖBP) öğrenebilir. ÖBP puanını bilmeyenler, açılan panelin alt kısmına diploma notunu yazarak öğrenebilir.
BİLGİ: Bu bölümün puan türü sayısal. Net hesaplarken SAYISAL puan türünü seçiniz

2020 dgs Nanoteknoloji ve Nanobilim Mühendisliği taban puanları yukarıda yer almaktadır. 2021 Nanoteknoloji ve Nanobilim Mühendisliği için kaç puan gerekir? 2021 Nanoteknoloji ve Nanobilim Mühendisliği için kaç net gerekir? 2020 dgs Nanoteknoloji ve Nanobilim Mühendisliği en az kaç puanla almış? Kontenjan kaç?