2021-2020 2 yıllık Dicle Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Dicle Üniversitesi sıralamaları, önlisans Dicle Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Dicle Üniversitesi bölümleri puanlarına ve Dicle Üniversitesi için kaç net gerekir, Dicle Üniversitesi kaç netle kazanılır, Dicle Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Ö: Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğ: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

Dicle Üniversitesi
2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Dicle Üniversitesi taban puanları başarı sıralamasıDicle Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

Dicle Üniversitesi
2 Yıllık Bölümler Netleri

tablo üst
Dicle üniversitesi netleri

 

Dicle Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Dicle  Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

Dicle Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Netleri

tablo üst
Dicle Üniversitesi netleriDicle Üniversitesi netleri

Dicle Üniversitesi bölümleri, Dicle Üniversitesi puanları, Dicle Üniversitesi taban puanları, Dicle Üniversitesi sıralamalarına, Dicle Üniversitesi için kaç net gerekir? Dicle Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.