2022-2021-2020 2 yıllık Erciyes Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Erciyes Üniversitesi sıralamaları, önlisans Erciyes Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Erciyes Üniversitesi hangi bölümler var, 2 yıllık bölümleri, 4 yıllık bölümleri ile Erciyes Üniversitesi için kaç net gerekir, Erciyes Üniversitesi kaç netle kazanılır, Erciyes Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Öğretim (İÖ): Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğretim: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

4 Yıllık Erciyes Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

2 Yıllık Erciyes Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

4 Yıllık Bölümlerin Netleri

2 Yıllık Bölümlerin Netleri

Erciyes Üniversitesinde hangi bölümler var, Erciyes Üniversitesi bölümleri, Erciyes Üniversitesi taban puanları, Erciyes Üniversitesi sıralamalarına, Erciyes Üniversitesi için kaç net gerekir? Erciyes Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.