2022-2021-2020 2 yıllık Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi sıralamaları, önlisans Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi hangi bölümler var, 2 yıllık bölümleri, 4 yıllık bölümleri ile Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi için kaç net gerekir, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi kaç netle kazanılır, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Öğretim (İÖ): Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğretim: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

4 Yıllık Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

2 Yıllık Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

4 Yıllık Bölümlerin Netleri

2 Yıllık Bölümlerin Netleri

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesinde hangi bölümler var, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi bölümleri, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi taban puanları, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi sıralamalarına, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi için kaç net gerekir? Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.