2021-2020 2 yıllık Erzurum Teknik Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Erzurum Teknik Üniversitesi sıralamaları, önlisans Erzurum Teknik Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Erzurum Teknik Üniversitesi bölümleri puanlarına ve Erzurum Teknik Üniversitesi için kaç net gerekir, Erzurum Teknik Üniversitesi kaç netle kazanılır, Erzurum Teknik Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Ö: Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğ: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

Erzurum Teknik Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Erzurum Teknik Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

Erzurum Teknik Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Netleri

tablo üst
Erzurum Teknik Üniversitesi netleri

Erzurum Teknik Üniversitesi bölümleri, Erzurum Teknik Üniversitesi puanları, Erzurum Teknik Üniversitesi taban puanları, Erzurum Teknik Üniversitesi sıralamalarına, Erzurum Teknik Üniversitesi için kaç net gerekir? Erzurum Teknik Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.