2022-2021-2020 2 yıllık Eskişehir Teknik Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Eskişehir Teknik Üniversitesi sıralamaları, önlisans Eskişehir Teknik Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Eskişehir Teknik Üniversitesi hangi bölümler var, 2 yıllık bölümleri, 4 yıllık bölümleri ile Eskişehir Teknik Üniversitesi için kaç net gerekir, Eskişehir Teknik Üniversitesi kaç netle kazanılır, Eskişehir Teknik Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Öğretim (İÖ): Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğretim: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

4 Yıllık Eskişehir Teknik Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

2 Yıllık Eskişehir Teknik Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

4 Yıllık Bölümlerin Netleri

2 Yıllık Bölümlerin Netleri

Eskişehir Teknik Üniversitesinde hangi bölümler var, Eskişehir Teknik Üniversitesi bölümleri, Eskişehir Teknik Üniversitesi taban puanları, Eskişehir Teknik Üniversitesi sıralamalarına, Eskişehir Teknik Üniversitesi için kaç net gerekir? Eskişehir Teknik Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.