2021-2020 2 yıllık Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu taban puanları, 4 yıllık Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu sıralamaları, önlisans Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu başarı sıralaması, lisans Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu bölümleri puanlarına ve Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu için kaç net gerekir, Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu kaç netle kazanılır, Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite özel olup, eğitim ücretlidir. Burslu kazanmanız halinde bu üniversiteyi ücretsiz okuyabilirsiniz.

Burslu: Eğitim ücreti yoktur. Tam burslu olarak eğitime devam edilir.

%50 İnd: Eğitim ücretinin sadece %50’si ödenerek eğitim alınabilen bölüm.

%25 İnd: Eğitim ücretinin sadece %25’i ödenerek eğitim alınabilen bölüm.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Ö: Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğ: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu
2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu taban puanları başarı sıralaması

 

Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu
2 Yıllık Bölümler Netleri

tablo üst
Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu netleri

Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu bölümleri, Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu puanları, Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu taban puanları, Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu sıralamalarına, Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu için kaç net gerekir? Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.