2021-2020 2 yıllık Galatasaray Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Galatasaray Üniversitesi sıralamaları, önlisans Galatasaray Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Galatasaray Üniversitesi bölümleri puanlarına ve Galatasaray Üniversitesi için kaç net gerekir, Galatasaray Üniversitesi kaç netle kazanılır, Galatasaray Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Ö: Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğ: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

Galatasaray Üniversitesi
2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Galatasaray Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

Galatasaray Üniversitesi
2 Yıllık Bölümler Netleri

tablo üst
Galatasaray üniversitesi netleri

 

Galatasaray Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Galatasaray Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

Galatasaray Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Netleri

tablo üst
Galatasaray Üniversitesi netleri

Galatasaray Üniversitesi bölümleri, Galatasaray Üniversitesi puanları, Galatasaray Üniversitesi taban puanları, Galatasaray Üniversitesi sıralamalarına, Galatasaray Üniversitesi için kaç net gerekir? Galatasaray Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.