2021-2020 2 yıllık Gazi Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Gazi Üniversitesi sıralamaları, önlisans Gazi Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Gazi Üniversitesi bölümleri puanlarına ve Gazi Üniversitesi için kaç net gerekir, Gazi Üniversitesi kaç netle kazanılır, Gazi Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Ö: Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğ: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

Gazi Üniversitesi
2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Gazi Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

Gazi Üniversitesi
2 Yıllık Bölümler Netleri

tablo üst
Gazi üniversitesi netleri

 

Gazi Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Gazi Üniversitesi taban puanları başarı sıralamasıGazi Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

Gazi Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Netleri

tablo üst
Gazi Üniversitesi netleriGazi Üniversitesi netleri

Gazi Üniversitesi bölümleri, Gazi Üniversitesi puanları, Gazi Üniversitesi taban puanları, Gazi Üniversitesi sıralamalarına, Gazi Üniversitesi için kaç net gerekir? Gazi Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.