2022-2021-2020 2 yıllık Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi sıralamaları, önlisans Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi hangi bölümler var, 2 yıllık bölümleri, 4 yıllık bölümleri ile Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi için kaç net gerekir, Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi kaç netle kazanılır, Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Öğretim (İÖ): Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğretim: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

4 Yıllık Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

2 Yıllık Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

4 Yıllık Bölümlerin Netleri

2 Yıllık Bölümlerin Netleri

Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesinde hangi bölümler var, Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi bölümleri, Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi taban puanları, Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi sıralamalarına, Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi için kaç net gerekir? Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.