2021-2020 2 yıllık Gebze Teknik Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Gebze Teknik Üniversitesi sıralamaları, önlisans Gebze Teknik Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Gebze Teknik Üniversitesi bölümleri puanlarına ve Gebze Teknik Üniversitesi için kaç net gerekir, Gebze Teknik Üniversitesi kaç netle kazanılır, Gebze Teknik Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite özel olup, eğitim ücretlidir. Burslu kazanmanız halinde bu üniversiteyi ücretsiz okuyabilirsiniz.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Ö: Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğ: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

Gebze Teknik Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Gebze Teknik Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

Gebze Teknik Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Netleri

tablo üst
Gebze Teknik Üniversitesi netleri

Gebze Teknik Üniversitesi bölümleri, Gebze Teknik Üniversitesi puanları, Gebze Teknik Üniversitesi taban puanları, Gebze Teknik Üniversitesi sıralamalarına, Gebze Teknik Üniversitesi için kaç net gerekir? Gebze Teknik Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.