2022-2021-2020 2 yıllık Giresun Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Giresun Üniversitesi sıralamaları, önlisans Giresun Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Giresun Üniversitesi hangi bölümler var, 2 yıllık bölümleri, 4 yıllık bölümleri ile Giresun Üniversitesi için kaç net gerekir, Giresun Üniversitesi kaç netle kazanılır, Giresun Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite özel olup, eğitim ücretlidir. Burslu kazanmanız halinde bu üniversiteyi ücretsiz okuyabilirsiniz.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Öğretim (İÖ): Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğretim: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

4 Yıllık Giresun Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

2 Yıllık Giresun Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

4 Yıllık Bölümlerin Netleri

2 Yıllık Bölümlerin Netleri

Giresun Üniversitesinde hangi bölümler var, Giresun Üniversitesi bölümleri, Giresun Üniversitesi taban puanları, Giresun Üniversitesi sıralamalarına, Giresun Üniversitesi için kaç net gerekir? Giresun Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.