2022-2021-2020 2 yıllık Gümüşhane Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Gümüşhane Üniversitesi sıralamaları, önlisans Gümüşhane Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Gümüşhane Üniversitesi hangi bölümler var, 2 yıllık bölümleri, 4 yıllık bölümleri ile Gümüşhane Üniversitesi için kaç net gerekir, Gümüşhane Üniversitesi kaç netle kazanılır, Gümüşhane Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Öğretim (İÖ): Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğretim: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

4 Yıllık Gümüşhane Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

2 Yıllık Gümüşhane Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

4 Yıllık Bölümlerin Netleri

2 Yıllık Bölümlerin Netleri

Gümüşhane Üniversitesinde hangi bölümler var, Gümüşhane Üniversitesi bölümleri, Gümüşhane Üniversitesi taban puanları, Gümüşhane Üniversitesi sıralamalarına, Gümüşhane Üniversitesi için kaç net gerekir? Gümüşhane Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.