2022-2021-2020 2 yıllık Hacettepe Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Hacettepe Üniversitesi sıralamaları, önlisans Hacettepe Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Hacettepe Üniversitesi hangi bölümler var, 2 yıllık bölümleri, 4 yıllık bölümleri ile Hacettepe Üniversitesi için kaç net gerekir, Hacettepe Üniversitesi kaç netle kazanılır, Hacettepe Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Öğretim (İÖ): Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğretim: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

4 Yıllık Hacettepe Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

2 Yıllık Hacettepe Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

4 Yıllık Bölümlerin Netleri

2 Yıllık Bölümlerin Netleri

Hacettepe Üniversitesinde hangi bölümler var, Hacettepe Üniversitesi bölümleri, Hacettepe Üniversitesi taban puanları, Hacettepe Üniversitesi sıralamalarına, Hacettepe Üniversitesi için kaç net gerekir? Hacettepe Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.