2021-2020 2 yıllık Hakkari Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Hakkari Üniversitesi sıralamaları, önlisans Hakkari Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Hakkari Üniversitesi bölümleri puanlarına ve Hakkari Üniversitesi için kaç net gerekir, Hakkari Üniversitesi kaç netle kazanılır, Hakkari Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Ö: Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğ: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

Hakkari Üniversitesi
2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Hakkari Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

Hakkari Üniversitesi
2 Yıllık Bölümler Netleri

tablo üst
Hakkari üniversitesi netleri

 

Hakkari Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Hakkari Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

Hakkari Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Netleri

tablo üst
Hakkari Üniversitesi netleri

Hakkari Üniversitesi bölümleri, Hakkari Üniversitesi puanları, Hakkari Üniversitesi taban puanları, Hakkari Üniversitesi sıralamalarına, Hakkari Üniversitesi için kaç net gerekir? Hakkari Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.