2021-2020 2 yıllık Harran Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Harran Üniversitesi sıralamaları, önlisans Harran Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Harran Üniversitesi bölümleri puanlarına ve Harran Üniversitesi için kaç net gerekir, Harran Üniversitesi kaç netle kazanılır, Harran Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Ö: Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğ: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

Harran Üniversitesi
2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Harran Üniversitesi taban puanları başarı sıralamasıHarran Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

Harran Üniversitesi
2 Yıllık Bölümler Netleri

tablo üst
Harran üniversitesi netleriHarran üniversitesi netleri

 

Harran Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Harran Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

Harran Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Netleri

tablo üst
Harran Üniversitesi netleri

Harran Üniversitesi bölümleri, Harran Üniversitesi puanları, Harran Üniversitesi taban puanları, Harran Üniversitesi sıralamalarına, Harran Üniversitesi için kaç net gerekir? Harran Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.