2022-2021-2020 2 yıllık Harran Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Harran Üniversitesi sıralamaları, önlisans Harran Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Harran Üniversitesi hangi bölümler var, 2 yıllık bölümleri, 4 yıllık bölümleri ile Harran Üniversitesi için kaç net gerekir, Harran Üniversitesi kaç netle kazanılır, Harran Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Öğretim (İÖ): Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğretim: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

4 Yıllık Harran Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

2 Yıllık Harran Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

4 Yıllık Bölümlerin Netleri

2 Yıllık Bölümlerin Netleri

Harran Üniversitesinde hangi bölümler var, Harran Üniversitesi bölümleri, Harran Üniversitesi taban puanları, Harran Üniversitesi sıralamalarına, Harran Üniversitesi için kaç net gerekir? Harran Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.