2022-2021-2020 2 yıllık Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi sıralamaları, önlisans Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi hangi bölümler var, 2 yıllık bölümleri, 4 yıllık bölümleri ile Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi için kaç net gerekir, Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi kaç netle kazanılır, Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Öğretim (İÖ): Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğretim: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

4 Yıllık Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

2 Yıllık Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

4 Yıllık Bölümlerin Netleri

2 Yıllık Bölümlerin Netleri

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesinde hangi bölümler var, Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi bölümleri, Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi taban puanları, Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi sıralamalarına, Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi için kaç net gerekir? Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.