2022-2021-2020 2 yıllık Hitit Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Hitit Üniversitesi sıralamaları, önlisans Hitit Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Hitit Üniversitesi hangi bölümler var, 2 yıllık bölümleri, 4 yıllık bölümleri ile Hitit Üniversitesi için kaç net gerekir, Hitit Üniversitesi kaç netle kazanılır, Hitit Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Öğretim (İÖ): Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğretim: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

4 Yıllık Hitit Üniversitesi  Taban Puanları ve Sıralama

2 Yıllık Hitit Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

4 Yıllık Bölümlerin Netleri

2 Yıllık Bölümlerin Netleri

Hitit Üniversitesinde hangi bölümler var, Hitit Üniversitesi bölümleri, Hitit Üniversitesi taban puanları, Hitit Üniversitesi sıralamalarına, Hitit Üniversitesi için kaç net gerekir? Hitit Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.