2022-2021-2020 2 yıllık Hoca Ahmet Yesevi Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Hoca Ahmet Yesevi Üniversitesi sıralamaları, önlisans Hoca Ahmet Yesevi Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Hoca Ahmet Yesevi Üniversitesi hangi bölümler var, 2 yıllık bölümleri, 4 yıllık bölümleri ile Hoca Ahmet Yesevi Üniversitesi için kaç net gerekir, Hoca Ahmet Yesevi Üniversitesi kaç netle kazanılır, Hoca Ahmet Yesevi Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite özel olup, eğitim ücretlidir. Burslu kazanmanız halinde bu üniversiteyi ücretsiz okuyabilirsiniz.

Burslu: Eğitim ücreti yoktur. Tam burslu olarak eğitime devam edilir.

%50 İnd: Eğitim ücretinin sadece %50’si ödenerek eğitim alınabilen bölüm.

%25 İnd: Eğitim ücretinin sadece %25’i ödenerek eğitim alınabilen bölüm.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Öğretim (İÖ): Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğretim: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

4 Yıllık Hoca Ahmet Yesevi Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

2 Yıllık Hoca Ahmet Yesevi Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

4 Yıllık Bölümlerin Netleri

2 Yıllık Bölümlerin Netleri

Hoca Ahmet Yesevi Üniversitesinde hangi bölümler var, Hoca Ahmet Yesevi Üniversitesi bölümleri, Hoca Ahmet Yesevi Üniversitesi taban puanları, Hoca Ahmet Yesevi Üniversitesi sıralamalarına, Hoca Ahmet Yesevi Üniversitesi için kaç net gerekir? Hoca Ahmet Yesevi Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.