2022-2021-2020 2 yıllık İbn Haldun Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık İbn Haldun Üniversitesi sıralamaları, önlisans İbn Haldun Üniversitesi başarı sıralaması, lisans İbn Haldun Üniversitesi hangi bölümler var, 2 yıllık bölümleri, 4 yıllık bölümleri ile İbn Haldun Üniversitesi için kaç net gerekir, İbn Haldun Üniversitesi kaç netle kazanılır, İbn Haldun Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite özel olup, eğitim ücretlidir. Burslu kazanmanız halinde bu üniversiteyi ücretsiz okuyabilirsiniz.

Burslu: Eğitim ücreti yoktur. Tam burslu olarak eğitime devam edilir.

%50 İnd: Eğitim ücretinin sadece %50’si ödenerek eğitim alınabilen bölüm.

%25 İnd: Eğitim ücretinin sadece %25’i ödenerek eğitim alınabilen bölüm.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Öğretim (İÖ): Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğretim: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

4 Yıllık İbn Haldun Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

4 Yıllık İbn Haldun Üniversitesi Netleri

2 Yıllık Bölümlerin Netleri

İbn Haldun Üniversitesinde hangi bölümler var, İbn Haldun Üniversitesi bölümleri, İbn Haldun Üniversitesi taban puanları, İbn Haldun Üniversitesi sıralamalarına, İbn Haldun Üniversitesi için kaç net gerekir? İbn Haldun Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.