2022-2021-2020 2 yıllık Iğdır Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Iğdır Üniversitesi sıralamaları, önlisans Iğdır Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Iğdır Üniversitesi hangi bölümler var, 2 yıllık bölümleri, 4 yıllık bölümleri ile Iğdır Üniversitesi için kaç net gerekir, Iğdır Üniversitesi kaç netle kazanılır, Iğdır Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Öğretim (İÖ): Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğretim: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

4 Yıllık Iğdır Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

2 Yıllık Iğdır Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

4 Yıllık Bölümlerin Netleri

2 Yıllık Bölümlerin Netleri

Iğdır Üniversitesinde hangi bölümler var, Iğdır Üniversitesi bölümleri, Iğdır Üniversitesi taban puanları, Iğdır Üniversitesi sıralamalarına, Iğdır Üniversitesi için kaç net gerekir? Iğdır Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.