2021-2020 2 yıllık Iğdır Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Iğdır Üniversitesi sıralamaları, önlisans Iğdır Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Iğdır Üniversitesi bölümleri puanlarına ve Iğdır Üniversitesi için kaç net gerekir, Iğdır Üniversitesi kaç netle kazanılır, Iğdır Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Ö: Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğ: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

Iğdır Üniversitesi
2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Iğdır Üniversitesi taban puanları başarı sıralamasıIğdır Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

Iğdır Üniversitesi
2 Yıllık Bölümler Netleri

tablo üst
Iğdır üniversitesi netleriIğdır üniversitesi netleri

 

Iğdır Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
Iğdır Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

Iğdır Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Netleri

tablo üst
Iğdır Üniversitesi netleri

Iğdır Üniversitesi bölümleri, Iğdır Üniversitesi puanları, Iğdır Üniversitesi taban puanları, Iğdır Üniversitesi sıralamalarına, Iğdır Üniversitesi için kaç net gerekir? Iğdır Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.