2021-2020 2 yıllık İnönü Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık İnönü Üniversitesi sıralamaları, önlisans İnönü Üniversitesi başarı sıralaması, lisans İnönü Üniversitesi bölümleri puanlarına ve İnönü Üniversitesi için kaç net gerekir, İnönü Üniversitesi kaç netle kazanılır, İnönü Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Ö: Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğ: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

İnönü Üniversitesi
2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
İnönü Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

İnönü Üniversitesi
2 Yıllık Bölümler Netleri

tablo üst
İnönü üniversitesi netleri

 

İnönü Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralama

tablo üst
İnönü Üniversitesi taban puanları başarı sıralamasıİnönü Üniversitesi taban puanları başarı sıralaması

 

İnönü Üniversitesi
4 Yıllık Bölümlerin Netleri

tablo üst
İnönü Üniversitesi netleriİnönü Üniversitesi netleri

İnönü Üniversitesi bölümleri, İnönü Üniversitesi puanları, İnönü Üniversitesi taban puanları, İnönü Üniversitesi sıralamalarına, İnönü Üniversitesi için kaç net gerekir? İnönü Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.