2022-2021-2020 2 yıllık Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi taban puanları, 4 yıllık Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi sıralamaları, önlisans Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi başarı sıralaması, lisans Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi hangi bölümler var, 2 yıllık bölümleri, 4 yıllık bölümleri ile Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi için kaç net gerekir, Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi kaç netle kazanılır, Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi en az kaç net gerekir sorularının cevaplarına aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Bu üniversite devlet üniversitesi olup, eğitim ücretsizdir.

Örgün: Eğitime devam zorunluluğu olan bölüm.

İkinci Öğretim (İÖ): Eğitimin akşam saatlerinde olduğu bölüm. Bu bölümler genellikle ücretlidir.

Açıköğretim: Eğitimin açıköğretim formatında, uzaktan eğitimli olduğu bölüm.

UYARI:Tablolarda bazı bölüm isimlerinden birden fazla var ise; burs, dil, farklı bir fakülte veya yüksekokulda yer alması gibi bilgilerin farklı olmasından kaynaklanıyor. Bir bölüm tam burslu veya ingilizce iken diğeri değil. Bir bölüm A yüksekokulunda iken, ismi aynı olan diğer bölüm B yüksekokulunda yer alabiliyor. Bunlar içinde ayrı kontenjanlar olmasından dolayı aynı bölümlerden birden fazla görebilirsiniz. Bu bilgiler paylaşılmadığı için belirtemedik 😔

4 Yıllık Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

2 Yıllık Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Taban Puanları ve Sıralama

4 Yıllık Bölümlerin Netleri

2 Yıllık Bölümlerin Netleri

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesinde hangi bölümler var, Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi bölümleri, Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi taban puanları, Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi sıralamalarına, Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi için kaç net gerekir? Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi kaç netle kazanılır sorularının cevabına yukarıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.